Zderzak Łągiewki - nowa era bezpieczeństwa

AKTUALNOŚCI

2017.01.16
Nowy początek

Informujemy, iż od stycznia 2017 roku reaktywujemy działania mające na celu wdrożenie wynalazków których autorem jest Lucjan Łągiewka, zabezpieczających przed skutkami zderzeń, hamowania, wibracji i wstrząsów, a tym samym mających ratować i chronić ludzkie życie. Tym samym zapraszamy do podjęcia współpracy wszystkich chętnych chcących zaangażować się w projekt i przyczynić się do ratowania ludzkiego życia.

Lucjan Łągiewka

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym serwisem informacyjnym o wynalazku pn. Zderzak Łągiewki. Strona ta jest jedyną oficjalną witryną zawierającą informacje rzetelne i autoryzowane przez Lucjana Łągiewka dotyczące wynalazku znanego jako „Zderzak Łągiewki. Nadto Zderzak Łągiewki jest jedynie jednym z kilkudziesięciu wynalazków, których autorem jest Lucjan Łągiewka.

Lucjan Łągiewka poza powszechnie znanym wynalazkiem pn. Zderzak Łągiewki to także twórca technologii absorpcji energii kinetycznej (znanej również jako EPAR), oraz wielu innych rozwiązań opartych na jej podstawie (takich jak Zderzak Łągiewki i inne).